پنجشنبه 31 مرداد 1398 | Thursday 22 August 2019

 

ستاد توان‌افزایی و حمایت از فعالیت سازمان‌های مردم‌نهاد شهر تهران، در نظر دارد تا در راستای تشکیل گروه‌های تخصصی طرح "ارتباط داوطلبانه سازمان‌های مردم‌نهاد با شورای اسلامی شهر تهران" کارگاهی با موضوع "سیاست‌گذاری اجتماعی" برگزار کند. برگزاری این کارگاه کمک خواهد کرد که سازمان‌های مردم‌نهاد داوطلب در این طرح با شیوه‌های تصمیم‌‌سازی در سطحی کلان‌تر آشنا شوند و آمادگی لازم برای شروع به فعالیت گروه‌های تخصصی خود را پیدا کنند.

به عبارتی برگزاری این کارگاه پیش‌نیاز و مقدمه‌ای برای شکل‌گیری گروه‌های تصمیم‌سازی در ستاد است. از همین رو از کلیه سازمان‌هایی که در این طرح ثبت‌نام کرده‌اند خواهشمندیم یک نماینده از سازمان خود را برای حضور در این کارگاه معرفی نمایند.

این کارگاه در دو نوبت به شرح تاریخ‌های زیر برگزار خواهد شد. خواهشمندیم با توجه به زمان‌های درج‌شده یکی از نوبت‌های زیر را برای حضور در این کارگاه انتخاب و در آن ثبت‌نام کنید. درصورتی‌که امکان شرکت در کارگاه را در تاریخ‌های زیر ندارید در فرم ثبت‌نام گزینه " در هیچ‌کدام از تاریخ‌ها نمی‌توانم شرکت کنم" را انتخاب نمایید تا در صورت برگزاری مجدد کارگاه به شما اطلاع‌رسانی شود.

لازم به ذکر است حضور در این کارگاه برای تمامی سمن‌هایی که در گروه‌های تخصصی ثبت‌نام کرده‌اند الزامی است.

 

نوبت اول: شنبه و یکشنبه ۱ و ۲ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲ تا ۷ عصر

نوبت دوم: سه‌شنبه و چهارشنبه ۱۱ و ۱۲ تیر ۹۸ ساعت ۲ تا ۷ عصر

تازه های سایت

برگزاری برنامه‌های اجتماعی در مناطق 22 گانه
هفته گرامیداشت تشکل‌های اجتماعی با همایش نقش سمن‌ها در مدیریت شهری به پایان می‌رسد؛

برگزاری برنامه‌های اجتماعی در مناطق 22 گانه

هفته مشارکت‌های اجتماعی از ۱۹ مرداد آغاز شد و با توجه به اینکه شورای شهر اسلامی شهر برای هر روز نامی را انتخاب کرده‌ مناطق ۲۲ گانه شهر تهران هم برنامه هایی را بر اساس نام گذاری که شده است در سطح منطق
سمن‌ها منشا خیر و برکت هستند/ سمن‌ها نقش مهمی در آگاه‌سازی شهروندان دارند
مجید فراهانی، در جشن بیست و هشت سالگی انجمن خیریه رماتیسم ستون فقرات:

سمن‌ها منشا خیر و برکت هستند/ سمن‌ها نقش مهمی در آگاه‌سازی شهروندان دارند

عضو شورای مرکزی ستاد سمن‌های شهر تهران، گفت: امروز بخش کثیری از مشکلات شهری، محله‌ای و حتی ملی را می‌توان توسط انجمن‌ها و تشکل‌های اجتماعی حل و فصل می‌شود و خوشبختانه این جریان در کشور ما نیز وجود دار
صباغ: دستگیری کودکان طرحیست که 33 بار شکست خورده است
برگزاری نشست »بررسی موقعیت کنونی کودکان کار و جمع‌آوری آنان» در ستاد سمن‌های شهر تهران:

صباغ: دستگیری کودکان طرحیست که 33 بار شکست خورده است

نشست «بررسی موقعیت کنونی کودکان کار و جمع‌آوری آنان» با همکاری شبکه ملی موسسات خیریه حامیان جامعه مدنی و ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمان‌های مردم نهاد در سالن همایش‌های این ستاد برگزار شد.
نظری: خبرنگاران چشم و گوش مدیریت شهری هستند
بازدید سرزده از تحریریه رسانه‌های مختلف به مناسبت روز خبرنگار؛

نظری: خبرنگاران چشم و گوش مدیریت شهری هستند

رییس ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمان‌های مردم‌نهاد شهر تهران به مناسبت روز خبرنگار از تحریریه رسانه‌های مختلف بازدید کرد.
برگزاری کارگاه آشنایی با مفاهیم سمن‌ها
همزمان با هفته تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی صورت گرفت؛

برگزاری کارگاه آشنایی با مفاهیم سمن‌ها

به مناسبت هفته تشکل ها و مشارکت اجتماعی، کارگاه آشنایی با مفاهیم سازمان‌های مردم نهاد و نحوه جذب داوطلب، در ستاد سمن‌ها برگزار شد.

Template Design:Dima Group