يكشنبه 31 شهريور 1398 | Sunday 22 September 2019

 

بازدید سرزده از تحریریه رسانه‌های مختلف به مناسبت روز خبرنگار؛
رییس ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمان‌های مردم‌نهاد شهر تهران به مناسبت روز خبرنگار از تحریریه رسانه‌های مختلف بازدید کرد.

رییس ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمان‌های مردم‌نهاد شهر تهران به مناسبت روز خبرنگار از تحریریه رسانه‌های مختلف بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد سمن‌های شهر تهران، حجت نظری، عضو شورای شهر تهران با اشاره به فرارسیدن روز خبرنگار در حساب کاربری اینستاگرام خود نوشت: «از نخستین روزهای حضورم به عنوان نماینده مردم در شورای شهر تهران، ری و تجریش، همواره سعی کرده‌ام تا از نظرات و تجربیات اصحاب رسانه بهره‌مند شوم. چراکه معتقدم خبرنگاران و روزنامه‌نگاران جزو بهترین دوستانی هستند که یک مسئول باید داشته باشد».


رییس ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمان‌های مردم‌نهاد شهر تهران در ادامه نیز چنین آورده است که «امروز در آستانه هفدهم مردادماه و روز خبرنگار، سرزده به تحریریه تعدادی از خبرگزاری‌ها و روزنامه‌ها رفتم. بازدیدی که حدود ۱۲ ساعت طول کشید و از خبرگزاری دفاع مقدس آغاز شد. در پایگاه خبری پارسینه، خبرگزاری برنا، خبرگزاری ایلنا، خبرگزاری ایرنا، روزنامه ایران و ایران ورزشی حضور یافتم و بازدیدهای امروز را با حضور در روزنامه همشهری به پایان رساندم».


به نوشته وی، برخودم لازم می‌دانم از تمامی خبرنگاران، به خصوص خبرنگاران حوزه شهری و اجتماعی تشکر و قدردانی کنم. از این عزیزان می‌خواهم که همچون دو سالی که گذشت، چشم و گوش مدیریت شهری باشند و مشکلات مردم و آنچه را که در جامعه می‌بینند، به ما منتقل کنند. قدردان همراهی و تک‌تک زحمات خبرنگاران عزیز هستم».

 

پایان پیام

Template Design:Dima Group