چهارشنبه 7 اسفند 1398 | Wednesday 26 February 2020

 

هفته گرامیداشت تشکل‌های اجتماعی با همایش نقش سمن‌ها در مدیریت شهری به پایان می‌رسد؛
هفته مشارکت‌های اجتماعی از ۱۹ مرداد آغاز شد و با توجه به اینکه شورای شهر اسلامی شهر برای هر روز نامی را انتخاب کرده‌ مناطق ۲۲ گانه شهر تهران هم برنامه هایی را بر اساس نام گذاری که شده است در سطح منطقه انجام دادند.

هفته مشارکت‌های اجتماعی از ۱۹ مرداد آغاز شد و با توجه به اینکه شورای شهر اسلامی شهر برای هر روز نامی را انتخاب کرده‌  مناطق ۲۲ گانه شهر تهران هم برنامه هایی را بر اساس نام گذاری که شده است در سطح منطقه انجام دادند.

به گزارش روابط عمومی ستاد سمن‌های شهر تهران، روزهای هفته گرامیداشت تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی نامگذاری شد که بر این اساس روز شنبه به نام مشارکت مردمی و محیط زیست بوده که برنامه در پهنه شمال مناطق ۱،۳،۴ اجرا شد. در روز یکشنبه با نام مشارکت مردمی و فرهنگ و هنر در پهنه مرکز مناطق ۶۷۱۰۱۱۱۲ اجرا شد مشارکت مردمی و سلامت جسم و روان در مناطق ۲۲ گانه در روز دوشنبه برگزار شد و تشکل‌ها و مشارکت های اجتماعی که مربوط به نامگذاری روز سه شنبه می‌شد در پهنه غرب  مناطق  ۲، ۵ ،۹ ،۲۱ و ۲۲ برگزار شد.

همچنین در روز چهارشنبه که به نام روز مشارکت مردمی پیشگیری و آسیب‌های اجتماعی نامگذاری شده پهنه جنوبی یعنی مناطق ۱۶، ۱۷ ، ۱۸، ۱۹ و ۲۰ اقدامات خود را در این خصوص انجام دادند.

گفتنی است که در ادامه این هفته فردا به روز مشارکت مردمی و گردشگری و میراث فرهنگی نامگذاری شده و روز جمعه نیز روز مشارکت مردمی و ورزش نامگذاری شده است در پایان این هفته هم روز شنبه همایش نقش سازمان های مردم نهاد در مدیریت شهری  با حضور شهردار محترم تهران و مدیران و مسئولان شهری در سالن ایوان شمس استراحت ۱۵ و ۳۰ دقیقه برگزار خواهد شد.

 

پایان پیام

 تمامی حقوق این سایت متعلق به ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمان های مردم نهاد می باشد.

Template Design:Dima Group