جمعه 1 آذر 1398 | Friday 22 November 2019

 

رییس کمیته ورزش شورای شهر تهران:
رییس کمیته ورزش شورای شهر تهران گفت: اگر بتوانیم ورزش همگانی را توسعه بدهیم قطعا شهر پویاتر و بهتری خواهیم داشت.

به گزارش روابط‌عمومی ستاد توان‌افزایی و حمایت از فعالیت سازمان‌های مردم‌نهاد شهر تهران، حجت نظری رییس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر تهران در همایش تجلیل از کارشناسان ورزش مناطق 22 گانه شهرداری تهران به مناسبت هفته گرامیداشت تربیت بدنی و ورزش که در سالن همایش ستاد سمن‌های شهر تهران برگزار شد، ضمن اشاره به اهمیت جایگاه ورزش در ارتقای سطح کیفی زندگی شهروندان، گفت: ما فکر کردیم که چه خوش است تا به جای مدیران این بار میزبان کارشناسان ورزشی بوده تا بتوانیم به نحوی انگیزه را بدنه اجرایی تقویت کنیم.


وی افزود: هدف ما امروز از تقدیر شما آن است که بگوییم که همواره به یاد تلاش و همت کارشناسان ورزش مناطق بوده و هستیم و می‌دانیم شما همیشه در تمامی شرایط و سخت‌ترین روزها در عرصه ورزش فعالیت کردید و این هرگز از چشم ما به دور نبوده و نیست. امروز ما دوباره اعلام می‌کنیم که از نظرات و تجربیات شما در حوزه ورزش در شهر تهران استفاده می‌کنیم.


این عضو شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه ظرفیت مدیریت شهری بسیار بیشتر از آن چیزی هست که تاکنون بروز و ظهور داشته است، اظهارکرد: وزارت ورزش و جوانان با تمام امکانات و داشته‌های خود نیز نمی‌تواند در شهر تهران با مدیریت شهری به سبب امکاناتی که در تهران دارد رقابت کند و این عملا باعث می‌شود تا مسئولیت شما در حوزه ورزش شهر تهران زیادتر باشد.


عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران در پایان با بیان اینکه امیدواریم که تا پایان دوره پنجم شورای شهر اتفاقات خوبی را در حوزه ورزش شهر تهران رقم بزنیم، گفت: من اعتقاد دارم که اگر بتوانیم ورزش همگانی را توسعه بدهیم قطعا شهر پویاتر و بهتری خواهیم داشت و در این مهم شما کارشناسان حوزه ورزش شهرداری تهران نقش بسیار مهم و کلیدی را ایفا می‌کنید.

 

 

Template Design:Dima Group