چهارشنبه 7 اسفند 1398 | Wednesday 26 February 2020

 

فرم عضویت در ستاد

دانشگاه علوم پزشکی تهران از شهروندان داوطلب دعوت می‌کند که با عضویت در سایت jahadi.tums.ac.ir به کمپین کنترل بیماری کرونا بپیوندند.

مراسم درختکاری و جشن روز جهانی سمن ها به میزبانی ستاد سمن های شهر تهران، به دلیل شیوع بیماری کرونا، تا اطلاع ثانوی لغو شد.

نشست رونمایی کتاب «کودک‌آزاری در سکونتگاه‌های فقیرنشین» به همت جمعیت امداد دانشجویی-مردمی» امام علی(ع) و دبیرخانه مقابله با کودک آزاری برگزار شد.

کارگاه آموزشی "صفر تا صد ترفندهای اینستاگرام" به همت موسسه جوانه های امید و اندیشه، در ستاد سمن ها برگزار می شود.

اولین جلسه کارگاهی طرح تسهیل ارتباط سمن‌ها با دانشگاه‌ها با حضور نمایندگان سمن‌های شهر تهران در محل ستاد سمن‌ها برگزار شد.

ستاد توان‌افزایی و حمایت از فعالیت سازمان‌های مردم‌نهاد شهر تهران، در آستانه روز جهانی سمن‌ها (27 فوریه)، در نظر دارد مراسمی به همین مناسبت در تاریخ 9 اسفند 1398 برگزار کند.

به گزارش معاونت ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران محمدرضا ناظریانی دبیر کمیته ورزش شورای اسلامی شهر تهران از تکمیل پروژه های ورزشی کن و مظاهری و دستجردی در آینده نزدیک خبر داد.

رحمان‌زاده هروی: یکی از دغدغه‌های من بحث طبقات اجتماعی بود

جلسه آموزشی ارتقای مهارت‌های مقابله با بحران‌ها و حوادث غیرمترقبه با تمرکز بر روی بیماری کرونا، در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می‌شود.

ستاد سمن‌های شهر تهران امروز با حضور در راهپیمایی 22 بهمن میزبان شهروندان تهرانی بود تا علاقمندان به فعالیت در سازمان‌های مردم‌نهاد و انجمن و تشکل‌های مردمی خدمات رسانی کند.

آیین رونمایی بسته آموزشی بومی‌سازی شده مهارت‌های زندگی به همت جمعیت همیاران سلامت در ستاد سمن‌های شهر تهران برگزار شد.

 عثمان مزین، حقوقدان نیز در نشست بررسی کولبری که توسط شبکه یاری کودکان کار برگزار شد، با اشاره به مرگ تلخ 250 کولبر در سال گذشته، گفت: متاسفانه کولبری به همه جوانب زندگی کردها رسوخ کرده است. کولبری از

احسان هوشمند، جامعه‌شناس در نشست بررسی کولبری که توسط شبکه یاری کودکان کار برگزار شد، با بیان اینکه تجارت غیررسمی یا قاچاق منحصر و خاص دوران امروز نیست و سابقه و ریشه تاریخی در کشور دارد، گفت: اسناد ت

شبکه یاری کودکان کار، نشست تخصصی بررسی کولبری را با حضور حسین راغفر اقتصاددان، احسان هوشمند جامعه‌شناس و عثمان مزین حقوقدان در سالن همایش‌های ستاد سمن‌های شهر تهران برگزار کرد.

ستاد سمن‌های شهر تهران با انجمن مستند سازان تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد. این تفاهم‌نامه در جهت ایجاد زمینه همکاری بین سمن‌ها با مستند‌سازان در مباحث آموزش، تهیه مستند و ترویج فرهنگ مستندسازی منعقد شد.

اختتامیه نشست درون گروهی کارآفرینی خانه‌های اشتغال جمعیت امداد-دانشجویی مردمی امام علی(ع) با حضور نمایندگان کارآفرینی این جمعیت در سالن همایش‌های ستاد سمن‌های شهر تهران برگزار شد.

گردهمایی کارآفرینی خانه‌های اشتغال جمعیت امداد دانشجویی-مردمی امام علی(ع) با حضور نمایندگان این موسسه خیریه از سراسر کشور، در سالن همایش‌های ستاد سمن‌های شهر تهران برگزار از صبح امروز آغاز به کار کرد.

حجت نظری: شهرداری‌ها نمی‌توانند با سمن‌ها رفتار سلیقه‌ای داشته باشند رییس ستاد سمن‌های شهر تهران گفت: «واقعیت امر این است که برای مدیریت شهری مقدور نیست برای هر سمن یک ساختمان یا فضای مشخصی را در نظر

 تمامی حقوق این سایت متعلق به ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمان های مردم نهاد می باشد.

Template Design:Dima Group