با انعقاد تفاهمنامه با مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران؛ ارائه تخفیف و برگزاری دوره‌های آموزشی رایگان برای اعضای سمن‌ها

 

با انعقاد تفاهمنامه همکاری میان ستاد سمن های شهر تهران و مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران از این پس ضمن برگزاری دوره های رایگان ویژه سمن ها، برای دریافت مدرک کارشناسی نیز به اعضای سمن ها تخفیف داده می شود.

صبح امروز تفاهمنامه همکاری های مشترک ستادسمن های شهر تهران و مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران با حضور سید احمد علوی عضو شورای اسلامی شهر تهران و رئیس ستاد سمن های شهر تهران و سعید نبوی مدیرعامل مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران به امضا رسید.
هدف از انعقاد این تفاهم نامه ارائه تسهیلات ویژه از سوی مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران به سازمان های مردم نهاد معرفی شده از سوی ستاد سمن ها و همچنین برگزاری دوره های آموزشی ویژه سمن ها است.
سید احمد علوی، عضو شورای شهر تهران و سرپرست ستاد سمن ها به فرهنگ حاکم بر جامعه ایران اشاره کرد و گفت: در کشور ما هم بخاطر فرهنگی که به واسطه مسائل اعتقادی حاکم است از فعالیت های مردم نهاد استقبال می شود. اما آنچه مورد نیاز است و مقام معظم رهبری هم بر آن تاکید دارند، تقویت و توان افزایی این مجموعه هاست.
با انعقاد این تفاهمنامه سمن ها می توانند از دوره های آموزشی بلند مدت شامل دوره های کاردانی و کاردانی به کارشناسی مرکز علمی کاربردی مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران با تخفیف بهره مند شوند.
همچنین ارائه تخفیف بر روی سایر دوره ها، مشاوره ها و آموزش های این مرکز نیز با معرفی نامه ستاد سمن ها میسر شده است که روی یک کلاس آموزشی داده می شود.
برگزاری دوره های آموزشی ویژه سمن ها نیز در این تفاهم نامه پیش بینی شده است که مشتمل بر ۶ دوره آموزشی در قالب ۱۶ جلسه کلاس می شود. این کلاس ها از امروز ۲۲ دیماه تا آخر سال ۱۴۰۰ برنامه ریزی شده و به صورت رایگان و اعضای سمن ها می توانند با مراجعه به سایت ستاد سمن ها، صفحات این ستاد در شبکه های اجتماعی و یا تماس تلفنی ثبت نام و در آنها شرکت کنند.
حمایت از تهیه محتواهای آموزشی و چاپ نشر مکتوبات مورد نیاز سمن ها نیز از دیگر مفاد این تفاهمنامه به شمار می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.