سنت‌های پایانی سال را به منظور قطع زنجیره کرونا برگزار نکنیم

شهردار تهران، در پیام ویدیویی خود از مردم خواست تا سنت های پایانی سال را به منظور قطع زنجیره کرونا برگزار نکنند.
به گزارش روابط عمومی ستاد سمن‌های شهر تهران و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، پیروز حناچی شهردار تهران در پیام ویدیویی خود با اشاره به روز‌های پایانی سال به منظور قطع زنجیره کرونا گفت: باید زنجیره بیماری کرونا را قطع کرد و جمع بندی نهایی برای قطع این زنجیره در خانه ماندن مردم است.
شهردار تهران با تاکید بر این نکته که سال ۹۸ سالی پر از حادثه بود، تصریح کرد: در خانه ماندن مردم می‌تواند روز‌های پایانی سال را که سالی پر حادثه بود را برای شهروندان ایمن کند و بسیاری از سنت‌هایی مانند چهارشنبه سوری که هرساله انجام می‌دادیم را نباید امسال انجام دهیم. حضور و تجمع بیش از حد مردم حضور بیشتر نیرو‌های ما را می‌طلبد و همین امر موجب می‌شود زنجیره ویروس کرونا قطع نشود.
او با اشاره به پنجشنبه آخر سال و سنت زیارت اهل قبور گفت: عادت داریم شب‌های جمعه پایانی سال را به یاد عزیزان از دست رفته خود گرامی می‌داریم و من در اینجا از ادبیات کمک میگیرم و میگویم بعد نبود در سفر روحانی و باید امسال یاد عزیزان از دست رفته خود را از دور (منزل) با قرات دعا و قرآن گرامی بداریم و بدانیم عزیزان از دسته رفته ما نیز از این خود مراقبتی خرسند‌تر می‌شوند.
شهردار تهران تصریح کرد: عاجزانه از شهروندان می‌خواهم به شیوه نامه‌های وزارت بهداشت برای مقابله باکرونا عمل کنند و جا دارد از تمام همکارانم در شهرداری تهران تشکر کنم و امیدوارم با سربلندی از این دوره سخت عبور کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.