بازدید سید احمد علوی، عضو شورای شهر تهران از ستاد سمن ها


علوی در بازدید از ستاد سمن‌های شورای اسلامی شهر تهران عنوان کرد؛

اولویت‌های زندگی شهروندان تهرانی در دستور کار ستاد سمن‌ها

عضو شورای اسلامی شهر تهران در بازدید از ستاد سمن‌های شورای اسلامی شهر تهران تأکید کرد: اولویت‌های زندگی شهروندان تهرانی باید در دستور کار ستادسمن‌ها قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد سمن ها سید احمد علوی، رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی شورای شهر تهران صبح امروز با حضور در ستاد سمن‌های شهرداری تهران از این ستاد بازدید کرد و در جریان آخرین اقدامات سازمان‌های مردم نهاد شهر تهران قرار گرفت.
وی در جریان این بازدید بر این نکته تاکید کرد که اجرای طرح‌های جهادی شهرداری تهران حتما از طریق سمن ها اجرایی خواهد شد و این سازمان های مردم نهاد بازوی اجرایی شهرداری تهران خواهند بود.
همچنین علوی به لزوم فعالیت هرچه بیشتر و بهتر و موثر سمن‌ها در تهران اشاره کرد و افزود: یقینا اجرای طرح‌های مهم و سراسری در کلانشهری مانند تهران نیازمند مشارکت‌های مردمی است و هرجا مردم پای کار آمده‌اند، کارها نیز به نحو احسن اجرا و پیش رفته‌اند.
وی با اشاره به همه‌گیری ویروس کرونا گفت: در این مدت که حدود ۲ سال از همه‌گیری ویروس منحوس کرونا می‌گذرد، شاهد بودیم که حضور مردم و مشارکت آنها در تهیه و توزیع لوازم پیشگیری از ابتلا به کرونا و همچنین حضور آنها در مباحث آموزشی به میزان زیادی مهم و مفید بود.
رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی شورای شهر تهران با اشاره به فعالیت‌های کنونی سمن‌ها در شهر تهران گفت: این سمن‌ها در آینده‌ای نزدیک مجری تمام طرح‌های جهادی خواهند شد و این طرح‌ها را از این طریق راهبری می‌کنیم.
وی در ادامه تاکید کرد: اولویت‌های زندگی شهروندان تهرانی باید در دستور کارستاد سمن‌ها قرار گیرد و از این طریق بتوانیم سریع‌تر به این اولویت‌ها رسیدگی کنیم.
علوی در پایان بازدید خود از ستاد سمن‌ها بر این نکته که در دستور کار قرار گرفتن رسیدگی به اولویت‌های شهروندان می‌تواند بسیاری از مشکلات شهر تهران را حل کند گفت: امیدواریم بتوانیم با کمک مردم، مشکلات و اولویت‌های زندگی در کلانشهر تهران را رسیدگی و رفع کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.