فراخوان مشارکت تشکل های مردمی


محمد حسین مولایی دبیر ستاد سمن های شورای شهر تهران، گفت: ستاد سمن ها به منظور بسترسازی حهت ایفای نقش تصمیم سازی و مشارکت تشکل های مردمی در تدوین برنامه ها، مقررات و اسناد بالادستی مدیریت شهری تهران، نشستی با عنوان نقش تشکل های مردمی در تدوین برنامه چهارم توسعه شهر تهران را برگزار خواهد کرد.
او افزود: در این نشست ابتدا برنامه سوم توسعه شهر تهران آسیب شناسی خواهد شد و پس از بررسی مدل تدوین برنامه چهارم، نحوه مشارکت تشکل های مردمی در این فرآیند تعیین می گردد.

دبیر ستاد سمن ها ضمن دعوت از فعالین تشکل ها در اجرای این طرح، تصریح کرد: صاحبان تشکل ها می توانند پس از پر کردن فرم عضویت، در جلسه حضور یابند و با مسئولین شهری صحبت هایشان را در میان بگذارند.

مولایی بیان کرد: ستاد سمن ها در نظر دارد با رایزنی و تعامل با ارکان مرتبط مدیریت شهری، بستر مشارکت تشکل های مردمی را از ابتدای فرآیند تدوین برنامه چهارم توسعه شهر تهران تا بررسی و تصویب آن در شورای شهر تهران و پس از آن با نظارت بر حسن انجام این برنامه پس از ابلاغ و در طول اجرا فراهم آورد.

نشست ” تدوین برنامه چهارم توسعه شهر تهران” شنبه ۲۹ مرداد ماه با همکاری اداره کل برنامه و بودجه شهرداری تهران و کمیته ها و کمیسیون های تخصصی شورای شهر تهران در سالن همایش های ستاد سمن های تهران برگزار خواهد شد.

فرم فراخوان مشارکت تشکل ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.