نگارش برنامه چهارم توسعه با مشارکت تشکل ها


به گزارش روابط عمومی ستاد سمن های شورای شهر تهران، نشست هم اندیشی مشارکت تشکل ها در تدوین سند برنامه چهارم توسعه شهر تهران با حضور امیر شهرابی مدیرکل برنامه و بودجه شهرداری تهران، پرویز سروری نایب رئیس شورای شهر تهران، احمد علوی عضو شورای شهر تهران و رئیس ستاد سمن ها و سایر مسئولین شهری و جمعی از تشکل ها در سالن کنفرانس ستاد سمن ها برگزار شد.

احمد علوی رئیس ستاد سمن ها، گفت: در مبحث مشارکت، ما باید جایگاه خودمان را بدانیم؛ اینکه تسهیلگریم، قانون گذاریم، مجری هستیم یا ناظر. اگر فهمیدیم که کجای حلقه قرار داریم این چرخه به درستی پیش می رود.

او افزود: ستاد سمن ها جایگاهش مشخص است، تسهیلگر، توان افزا و به نوعی حلقه اتصال تشکل ها با مدیران شهری است. ما بستر مشارکت را در حد توان آماده و مهیا کرده ایم.

عضو شورای شهر تهران، حضور مدیران کل در این نشست را نشان از  جلب مشارکت در شورای شهر فعلی دانست و بیان کرد: همدلی به وجود آمده بین مدیران و تشکل ها عامل کامیابی است و این در کنار هم قرار گرفتن ها با همه خوبی ها و کاستی ها، باعث تدوین سند برنامه چهارم توسعه شهر تهران خواهد شد.

احمد علوی در پایان گفت: اینکه می گوییم در مشارکت پیشگامیم ملموس و متقن است و باید در این زمان باقی مانده خروجی این نشست را در کارگروه ها دسته بندی و منتقل کنیم.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.