کارکنان حوزه فرهنگی، اجتماعی شهرداری تهران برای تعامل بهتر با سمن ها آموزش دیدند.


طی همکاری مشترک ستاد سمن های شهر تهران و اداره کل برنامه ریزی و آموزش کارکنان شهرداری تهران، کارکنان معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در سطح مناطق جهت شناخت و تعامل بهتر با سمن ها آموزش دیدند.

میرپور، مدیرکل برنامه ریزی و آموزش کارکنان شهرداری تهران با اعلام این خبر گفت: این دوره در سه سرفصل عمده؛ آسنایی با نقش سمن ها در بهبود فعالیت های مدیریت شهری، نحوه تعامل دوسویه شهرداری و سمن ها، چالش ها و الزامات همکاری با سمن ها، برنامه ریزی و اجرا شد.

میرپور همچنین با بیان اینکه برگزاری دوره ای برای تعامل بهتر کارکنان شهرداری با سمن ها برای اولین بار در شهرداری تهران انجام گرفت افزود: آمارها و گزارش ها رکورد و موفقیت این دوره ها را نشان می دهد به طوریکه تعداد ۱۰۹۱ نفر از کارکنان شهرداری تهران در این دوره ها شرکت کردند.

مدیرکل برنامه ریزی و آموزش کارکنان شهرداری گفت: این آموزش ها ۶۵۹۶ نفر/ساعت را شامل شد که میزان قابل توجهی است.

میرپور ضمن تشکر از ستاد سمن های شهر تهران و نظری عضو شورای شهر به دلیل پیشنهاد و تعامل مناسب در برگزاری این دوره ها ابراز امیدواری کرد این آموزش ها ادامه دار باشد.

گفتنی است ستاد سمن های شهر تهران از یک سال پیش برنامه ریزی و طراحی دوره های آموزشی ویژه کارکنان شهرداری تهران جهت تعامل بهتر با سمن ها را آغاز و این کار را با همکاری اداره کل برنامه ریزی و آموزش کارکنان شهرداری تهران به اجرا رساند.

آموزش کارکنان حوزه فرهنگی، اجتماعی شهرداری تهران برای تعامل با سمن ها 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.